WhatsApp'a yeni güncelleme geldi

Popüler anlık mesajlaşma platformu WhatsApp bugün yeni bir güncelleme aldı. WhatsApp’a gelen bu güncelleme ile arkadaşlarınızla videolu veya sesli olarak konferans görüşmeleri yapabileceksiniz.

Facebook‘un bünyesinde yer alan mesajlaşma uygulaması, her geçen gün yeni özellikler çıkarmaya devam ediyor. İlk olarak yeniliklerini Android‘de test eden mesajlaşma uygulaması bugün yepyeni özelliğini sürpriz bir şekilde iOS platformunda kullanıma sundu.

Şimdilik sadece App Store üzerinde yayınlanan sürüm 2.18.81 güncellemesi ile uygulamaya yepyeni bir özellik ekleniyor. Sesli ve görüntülü grup aramalarını artık yapılabiliyor.

Konferans görüşmesi olarak da tabir edebileceğimiz özelliği kullanmak için; arama yaparken, “Katılımcı ekle” simgesine dokunmanız yeterli olacaktır. Grup aramaların en fazla 4 katılımcı destekliyor.

Mesajlaşma özelliğinden daha çok, sesli ve videolu görüşme özelliği ile ön plana çıkan uygulama, çok yakında sticker desteği ile daha keyifli bir mesajlaşma deneyimi sunacak. (donanimgunlugu.com)

En Çok Okunan Haberler