Windows 10 güncellemesi için tarih verildi

Windows 10 güncellemesi için bugün tarih verildi. Büyük çaplı olacak olan Windows 10 güncellemesi ile sistemde birçok şey değişecek.

Microsoft, Windows 10 için güncellemelerine hız kesmeden devam ediyor. Her yıl toplamda 2 defa büyük çaplı güncelleme yayınlayan Microsoft, 2018’in son büyük çaplı Windows 10 güncellemesi için bugün tarih verdi. Yepyeni özellikler ile gelecek olan bu güncelleme, Windows 10’da yaşanan performans sorunlarını da çözecek.

Ekim ayında yayınlanacak olan bu güncelleme ile koyu renkli dosya gezgini, yeni ekran görüntüsü alma aracı, daha hızlı Microsoft Edge tarayıcı, yeni özelliklere sahip Xbox Game Bar ve makineler arasında eş zamanlanmış bulut tabanlı kopyalama panosu gibi özellikler sisteme eklenecek.

19H1 kod isimli bu güncellemenin, 2018 yılı içerisindeki son büyük çaplı güncelleme olması bekleniyor. Microsoft, Windows 10 için daha büyük genişlemeleri 2019’un Nisan ayında sunacak. Ancak 2019’da gelecek olan güncelleme ile hangi yeniliklerin sisteme ekleneceği bilinmiyor. (donanimgunlugu.com)

En Çok Okunan Haberler