Yalova Müzik Festivali 10000 kişiyi ağırladı

Yalova Müzik Festivali, Yalova sahilinde, 'Birlikte Güzel' sloganıyla, 2-5 Ağustos tarihleri arasında Türk Rock ve alternatif müziğin en iyi isimlerinden isimleri bir araya getirdi. Yalova Müzik Festivali 4 günde toplam 10000 kişiyi ağırladı.

Yalova’da ilk kez gerçekleştirilen festival, 4 gün boyunca Türk Rock ve alternatif müzik sevenleri ağırladı. Birlikte Güzel sloganıyla bir festival deneyimi sunan Yalova Müzik Festivali 2018’de 30’a yakın performans, eğlenceli etkinlikler katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı.

Yalova’nın en güzel sahilinde gerçekleştirilen Yalova Müzik Festivali, 2-5 Ağustos tarihleri arasında 10000 müzikseveri konuk ederken, 2 Ağustos tarihinde gerçekleşen açılışta Kurtalan Express, Selçuk Balcı ve Cümbüş Cemaat gibi isimler sahne aldı.

Haluk Levent, Aylin Aslım, Manuş Baba, Gazapizm ve Can Gox’un sahne aldığı ikinci günün ardından, hafta sonu tatili ile birlikte katılım en üst düzeye ulaştı.

Şebnem Ferah, Bülent Ortaçgil ve Redd’in sahne aldığı 3. Gün programı DJ performansları ile sona ererken, Yalova Müzik Festivali’nin son gününde Teoman, Ceyl’an Ertem, Adamlar ve Ahmet Aslan katılımcıları coştular.

En Çok Okunan Haberler