6'lı Masa toplantısı ertelendi

6'lı Masa'nın, 13 Şubat Pazartesi günü Saadet Partisi'nin ev sahipliğinde yapacağı toplantı, Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremler sebebiyle ileri bir tarihe ertelendi.

Merkez üssü Kahramanmaraş olan 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki iki deprem, 6 Şubat sabahı 10 ilde yaklaşık 13,5 milyon kişinin yaşadığı bölgeyi yıktı. Açıklanan son resmi verilere göre, 5 bin 894 kişi yaşamını yitirdi, 34 bin 810 kişi yaralandı.

Depremlerin ardından 13 Şubat Pazartesi günü yapılacak olan 6'lı Masa Toplantısı ertelendi.

Saadet Partisi'nin ev sahipliğinde düzenlenecek olan toplantının ne zaman gerçekleştirileceğine ilişkin bir bilgi verilmedi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol
Günün Manşetleri için tıklayın
En Çok Okunan Haberler
Muharrem İnce'den Kılıçdaroğlu'na çağrı: İttifakı bozmalı Seçim yaklaştı, Fahrettin Altun’un kasası açıldı İYİ Parti'den Kılıçdaroğlu’nun HDP ziyaretine ilişkin açıklama Kılıçdaroğlu'ndan HDP'ye ziyaret: Kürtçeyi 'bilinmeyen bir dil' yapamazsınız!