Evli olduğu kadını darp eden, iki gün boyunca aç ve susuz bırakan erkek tutuklandı

Kocaeli’nin Körfez ilçesinde evli olduğu kadını darp edip 2 gün boyunca aç ve susuz bıraktığı belirtilen erkek, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Darp edilen kadının çocukları tarafından çekilen görüntülerin sosyal medyada paylaşılması sonrasında çok sayıda yurttaş, olaya tepki gösterdi.

Kocaeli’nin Körfez ilçesinde evli olduğu kadını darp edip 2 gün boyunca aç ve susuz bıraktığı belirtilen Veli Erbaç isimli erkek, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İHA'nın haberine göre; Kocaeli'nin Körfez ilçesinde yaşayan Veli Erbaç isimli erkek, darp ettiği eşi Ayten Erbaç'ı odaya kilitleyerek iki gün boyunca aç ve susuz bıraktı. Yaşanan olayı fark eden kadının çocukları, olay sonrasında annelerinin görüntüsünü çekti.

Görüntülerin sosyal medyada paylaşılması sonrasında, binlerce yurttaş olaya tepki gösterdi. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde, darp edilen kadınının Veli Erbaç isimli erkek tarafından darp edildiğini söylediği ve çocuklarının ise durumdan habersiz olduklarını dile getirdikleri görülüyor.

Vali Yavuz, tutuklamayı duyurdu

Sosyal medyada büyük tepki çeken olayla ilgili Kocaeli Valisi Seddar Yavuz da yaptığı paylaşımda, Veli Erbaç isimli erkeğin polis ekipleri tarafından gözaltına alındığını, tutuklanarak cezaevine gönderildiğini açıkladı. Vali Yavuz yaptığı açıklamada, “Emniyet birimlerimiz tarafından gözaltına alınıp adli makamlara teslim edilen sanık tutuklanmıştır” ifadelerine yer verdi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol
Günün Manşetleri için tıklayın
En Çok Okunan Haberler
Sosyal medya ayağa kalktı: #PedYasaklanamaz 15 yaşındaki çocuğa tecavüz eden Mehmet Arzık, çocuğun ailesini tehdit etti Kolombiya’da içimize atmıyor üniformalı failleri ifşa ediyoruz Baba ve dede, 14 yaşındaki kıza istismarda bulunan amcayı savundu, şikayetçi olmadı!