Fatih Erbakan: Aşı, yarı insan yarı maymun çocuklar doğmasına sebep olabilir

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, koronavirüs aşısı nedeniyle ileride 3 kulaklı 5 gözlü yaratıkların doğabileceğini ileri sürdü.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, koronavirüs aşısı olmadığını açıkladı.

Aşı olmayı düşünmediğini söyleyen Erbakan, mRNA aşısına yönelik “mRNA demek insanın hücre çekirdeğine girmek demektir. Yarı insan yarı maymun çocuklar doğurmasına sebep olabilirsiniz. 3 kulaklı 5 gözlü yaratıklar doğmasına yol açabilir” ifadelerini kullandı.

Koronavirüs aşısına karşı şüphelerinin olduğunu söyleyen Erbakan, “Biz pandeminin başında bir demeç vermiştik. O zaman demiştik ki bu virüs siyonizmin amaçlarına hizmet edecek. Şu anda da aynı endişemiz devam ediyor” dedi.

Erbakan'ın açıklamaları sosyal medyada alay konusu oldu.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol
Günün Manşetleri için tıklayın
En Çok Okunan Haberler
İstifa eden MHP’li belediye başkanı: Sağlığım yerinde, büyükler zorla istifa ettirdi Sedat Peker iddianamesi: ‘Kasap Döner’e çöktü İBB'nin taksi plaka ağalarına karşı hamlesine Taksiciler Odası Başkanı Aksu'dan itiraz Trabzon'da 4 kişiye linç girişimi