İDO ve BUDO'dan sefer iptalleri

Yağış ve fırtına nedeniyle bu sabah Bursa-İstanbul arasında yapılması planlanan bazı deniz otobüsü seferleri karşılıklı olarak iptal edildi.

Bursa Büyükşehir Belediyesince işletilen Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO) seferlerinden bazıları olumsuz hava koşulları nedeniyle yapılamayacak.


BUDO'nun internet sitesinde yer alan duyuruya göre, saat 07.00'deki Bursa (Mudanya) - İstanbul (Eminönü/Sirkeci), 08.00'deki İstanbul (Eminönü/Sirkeci) - Bursa (Mudanya), 09.30'daki Bursa (Mudanya) - İstanbul (Eminönü/Sirkeci) ile aynı saatteki Bursa (Mudanya) - Armutlu (İhlas), 10.00'daki Armutlu (İhlas) - İstanbul (Eminönü/Sirkeci) ile 10.30 İstanbul (Eminönü/Sirkeci) - Bursa (Mudanya) seferleri olumsuz hava koşulları nedeniyle gerçekleştirilemeyecek.

İDO'dan yapılan açıklamada ise 07:45 Bandırma-Yenikapı-Kadıköy seferi iptal edildi.

Günün Manşetleri için tıklayın
Çok Okunanlar
AKP'li isimden Cannes'da en iyi kadın oyuncu ödülünü alan Merve Dizdar'a çirkin sözler: "Batının ezik kölelerinden biri" Muharrem İnce ikinci tur için kararını verdi Babala’nın yüzleştirdiği gerçekler RTÜK Başkan Yardımcısı Uslu, oyuncu Merve Dizdar'ı hedef aldı: 'Tebrik edilesi bir yanı yok' Bir seçimden fazlası: Oy kullanırken dikkat edilmesi gerekenler