İlahiyatçı Cemil Kılıç'a sopalarla saldıran kişiler serbest bırakıldı

İlahiyatçı yazar Cemil Kılıç, kendisine düzenlenen saldırı sonrası gözaltına alınan şahısların savcılıkça serbest bırakıldığını açıkladı.

İlahiyatçı yazar Cemil Kılıç'a İstanbul Gaziosmanpaşa'daki evinin önünde sopalarla saldıran ve valilik tarafından iki gün sonra yakalandıkları açıklanan üç kişi serbest bırakıldı.

Saldırganların serbest bırakıldığını sosyal medya hesabından duyuran Kılıç, "Savcılık saldırganları salıverdi. Şaşırdık mı?" ifadelerini kullandı.

Cemil Kılıç, evinin bulunduğu sokakta saldırıya uğradığını söyleyerek, "Önce bana selam verdi, sonra 'Falan kişi misiniz' dedi. Ben 'Evet' deyince slogan atarak saldırmaya başladı. Önce bir kişiydi sonra elleri sopalı birkaç kişi daha geldi" ifadelerini kullanmıştı.

Günün Manşetleri için tıklayın
Çok Okunanlar
Avrupa Komisyonu'ndan Schengen yanıtı: Türkiye'nin vize başvuruları durduruldu mu? "Mehmet Şimşek'in 4 günlük faturası 1 trilyon TL" HDP'de eş genel başkanlık için öne çıkan iki isim Amasya'da 'Kırım Kongo Kanamalı Ateşi' hastalığı şüphesiyle ölüm İstanbul’da silahlı kavga: Yoldan geçen 11 yaşındaki çocuk vuruldu