'Kılıçdaroğlu, İnce'yi ziyaret edecek' iddiasına Memleket Partisi ve CHP'den yanıt

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığını açıklayan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'yi ziyaret edeceği iddia edildi. İddia Memleket Partisi ve CHP tarafından yalanlandı.

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı olarak ilan edilen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, siyasi parti ziyaretlerini sürdürüyor.

Kılıçdaroğlu, Milli Yol Partisi ve BTP'nin ardından bugün HDP Genel Merkezi'ni ziyaret edip eş başkanlar Mithat Sancar ve Pervin Buldan'l görüşmüştü.

İNCE'Yİ ZİYARET EDECEK İDDİASI

Sözcü gazetesinden Deniz Zeyrek'in haberine göre, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'yi ziyaret edeceği iddia edildi.

Memleket Partisi'nden yapılan açıklamada, "Akşam saatlerinde CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Memleket Partisi Genel Başkanımız Sayın Muharrem İnce’den randevu talep ettiği yolundaki iddialar gerçeği yansıtmamaktadır" denildi.

CHP'nin yaptığı açıklamada ise, "Şu an için, Sayın Genel Başkanımızın, Sayın İnce ile takvimlendirilmiş bir görüşmesi bulunmuyor" ifadelerine yer verildi.

Günün Manşetleri için tıklayın
Çok Okunanlar
Nasıl ve neden saldırıya uğradım? Kulis: AKP'li iki isim arasında 'Meclis Başkanlığı' çekişmesi yaşanıyor Seçim sonuçları üzerine Neden kaybedildi? CHP’de değişim süreci başladı