Resmi Gazete'de yayımlandı: Erdoğan, üç ismi görevden aldı

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kararıyla Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurulu yöneticileri görevden alındı.

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurulu ile ilgili Cumhurbaşkanlığı atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan atama kararlarına göre, Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurulu Başkanı Türker Gürsoy, ikinci başkanı Ali Gürsoy ve üye Ender Şenol görevden alındı.

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurulu Başkanlığına Mehmet Akif Eroğlu, İkinci başkanlığa Davut Menteş, üyeliklere ise Yusuf Dinç ve Mahmut Güngör atandı.

Atamalar, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2, 3 ve 7'inci maddeleri gereğince yapıldığı belirtildi.

Günün Manşetleri için tıklayın
En Çok Okunan Haberler
Barış Yarkadaş ile Mehmet Ali Çelebi arasında atışma: Fırıldak Kubi'yi de geçtin Demokrat Parti Genel Başkanı Uysal’dan Cemal Enginyurt açıklaması: İhraç süreci yok Şarlatan Pelin Hürman: Cin çıkarma alanında fazla rekabet var, çok kişi öldü AYM'den Cumhurbaşkanlığı ve TBMM araçları için karar: Yetki iptal edildi