Ucuz ürünleri ödeyen, pahalı ürünleri de gizleyerek marketten çıkmak isteyen yurttaş gözaltına alındı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde bir markette aldığı ucuz ürünleri ödeyen; pahalı ürünleri de gizleyerek çıkmak isteyen kişi yakalandı. Polise haber verilmesinin ardından söz konusu yurttaş gözaltına alındı.

İsmi açıklanmayan bir kişi marketten aldığı bazı ürünlerin bir kısmını ödemeden gitmek istedi. Durumu fark eden market çalışanları almak istediği pahalı ürünleri ödemeyen yurttaşı yakalayarak polise haber verdi. Olay yerine gelen polis, kişiyi gözaltına aldı.

Market çalışanları yurttaşın, ucuz ürünlerin parasını ödediğini ancak pahalı ürünleri gizleyerek parasını ödemeden çıkmak istediğini öne sürüp, şikayetçi oldu.

Polis tarafından gözaltına alınan kişi, sağlık kontrolünden geçirilmesinin ardından işlemlerinin yapılması için emniyete götürüldü.

Olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.

(İHA)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol
Günün Manşetleri için tıklayın
En Çok Okunan Haberler
ABD Büyükelçiliği'nden İstanbul'daki vatandaşlarına 'CHP mitingi' uyarısı 2 ildeki anket sonuçları dikkat çekti: 'Doğu seçmeni ezber bozacak' Gökçek: Mansur Yavaş mı Melih Gökçek mi yolsuzluk yaptı diye anket yapılsa sonuç "Melih Gökçek yaptı" çıkar Göç İdaresi Genel Müdürü, seçimlerde oy kullanabilecek Suriyeli sayısını açıkladı