Yan dükkanın duvarını kırıp kuyumcuya girdi, 900 bin liralık altın çaldı

Ağrı’da eski bir dükkanının duvarını kırarak kuyumcuya giren hırsız, 900 bin lira değerinde altın çalarak kayıplara karıştı.

Ağrı Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan bir kuyumcu dükkanında alarm çalması üzerine olay yerine gelen polisler, kuyumcu dükkanının arka tarafında bulunan ve kullanılmayan bir dükkanın kapısının açık olduğunu fark etti.

Kuyumcuyu dükkanı ile bağlantılı olan dükkanın duvarının kırılmış olduğunu gören ekiplerin yaptığı incelemenin ardından, yüzü maskeli bir kişi tarafından kullanılmayan iş yerinin kapısının kırılarak açıldığı ve iş yeri içerisinde bulunan duvarı kırıp kuyumcu dükkanına girdiğini tespit etti.

Vitrinde bulunan 30 adet altın burma yüzük, 80 adet altın yüzük ve 50 adet altın künyenin çalan maskeli kişi, 900 bin lira değerindeki altınlarla kayıplara karıştı.

Şahsın yakalanması için çalışma başlatıldı.

Günün Manşetleri için tıklayın
En Çok Okunan Haberler
Sedat Peker'den 'Demirören' çıkışı Ankara'da sağanak can aldı: Bodrum katta yaşayan genç kadın yaşamını yitirdi Alaattin Çakıcı da sahneye çıktı: Sedat Peker’e Süleyman Soylu göndermesi ADD, Mahmut Ustaosmanoğlu'nun cenazesini yargıya taşıyacak