Avril Lavigne yıllar önce öldü iddiası
18.05.2017 14:39 KÜLTÜR SANAT

Kanadalı rock yıldızı Avril Lavigne’in aslında yıllar önce intihar ettiği ve yerine oyuncu Melissa Vendella’nın geçtiği iddiası sosyal medyada tartışma konusu oldu.

NTV'de yer alan habere göre, 2000’li yılların en popüler müzisyenlerinden Avril Lavigne hakkında dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı.

Ünlü şarkıcının 2003 yılında intihar ettiği ve o zamanda beri yerine ona ikizi kadar benzeyen oyuncu Melissa Vendella’nın geçtiği öne sürüldü.

Pop-punk türü müziğin prensesi olarak kabul edilen şarkıcının 15 yıl önce çıkardığı ilk albümü ‘Let Go’nun başarısını tekrar yakalayamadığı ve dedesini kaybederek bunalıma girdiği biliniyordu.

Lavigne’in yakalandığı Lyme hastalığı nedeniyle içe kapandığı ve sonunda da intihar ettiği iddia edildi.

Bu intihar sonrası müzik şirketinin harekete geçerek ünlü şarkıcının başarısını sürdürmek için benzeri olan Vendella’yı eğitip yerine koydukları öne sürüldü.

Müzik şirketinin, 2000’li yılların en hızlı yükselen isimlerinden biri olan Lavigne için ailesinin yas tutmasının da önüne geçerek olay gizlediği belirtildi.

Brezilya’da yayınlanan bir blogdaki yazı üzerine yayılan Avril Lavigne’in öldüğü iddiası sosyal medyada tartışma konusu olurken, bazı hayranları, gizemli bir şekilde şarkıcının çillerinin ve benlerinin yok olmasına dikkat çekti.