Bülent Uluer’in kızı Şermin Karakocaoğlu'ndan açıklama
13.08.2017 19:50 GÜNCEL
Bir süredir karaciğer sorunu ile tedavi gören Dev-Genç eski başkanı Bülent Uluer’in Acıbadem Kozyatağı hastanesindeki tedavisi sürüyor.

Bir süredir karaciğer sorunu ile tedavi gören 78 kuşağının gençlik önderlerinden ve Dev-Genç eski başkanı Bülent Uluer’in Acıbadem Kozyatağı hastanesindeki tedavisi sürüyor.

Doktorlar tarafından verilen bilgiye göre yoğun bakım ünitesinde tetkik ve tedavisi devam eden Uluer'in Her iki akciğerinde yoğun enfeksiyonu var. Solunum cihazı desteği alan Uluer’in tansiyonu ilaçlarla destekleniyor. Uyutulan Uluer’in mevcut riskleri devam ediyor.

Bülent Uluer’in kızı Şermin Karakocaoğlu yaptığı açıklamada, ailesi tarafından arkadaşları ve kamuoyuna düzenli olarak bilgi verileceğini ifade ederek, “Ailesi olarak Bülent Uluer'e göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve alakaya, ziyaretler yapılarak ve telefonla arayıp iletilen tüm güzel dilekler için sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bülent Uluer adına herkese bin selam olsun” dedi.

Perşembe günü öğlen saatlerinde evinde rahatsızlanan ve bilinç kaybı yaşamaya başlayan Bülent Uluer, hastaneye kaldırılarak midesine endeskopi yapılmış, akşam üzeri de Kozyatağı Acıbadem Hastanesi yoğun bakım ünitesine kaldırılmıştı.

Bülent Uluer için arkadaşları adeta hastane önünde nöbet tutuyor.