Anasayfa GÜNCEL CHP Tarsus Başkan Adayı Bozdoğan: 31 Mart'ta sandıkları koruyacağız

CHP Tarsus Başkan Adayı Bozdoğan: 31 Mart’ta sandıkları koruyacağız

CHP Tarsus Belediye Başkan Adayı Haluk Bozdoğan, 25 yıldır çok acı çektiklerini belirterek, "31 Mart'ta sandıkları koruyacağız" dedi. Seçim projelerinden de bahseden Bozdoğan, her köye sağlık istasyonları kuracaklarından bahsetti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP),Tarsus Belediye Başkan Adayı Haluk Bozdoğan, Tarsus’un kırsal mahalleleri Gülek, Çiftlik Ereze, Damlama, Mantaş, Aliağa ve Aliefendi’de yurttaşlarla bir araya geldi.

Muhtarlardan ve halktan sorunlar hakkında bilgi alan Bozdoğan, kahvehanelerde yurttaşlara hitap etti. “Bizler kente özen gösteren , insana saygı gösterenleriz” diyen Bozdoğan, “Dürüstlük peşinden hiçbir zaman ayrılmayız. Bizim halkımız dediği zaman projeniz nelerdir. Bizim  ilk projemiz  çalmayacağız çaldırmayacağız. Projelerimizin hepsi insana yatırım projesidir. Bu kentin anayasasının yapacağız. Bütün partilileri çağırıp birleşeceğiz. Bu kentin anayasanın yaptığımızda. Halka sunup referandum yapacağımız. Amacımız bir kentin bir belediyenin temsili yönetimi değil katılımcı yönetimi  esas alacağız. Bu kentin seçimini siz kazanacaksınız, siz yöneteceksiniz” ifadelerini kullandı.

“HER KÖYÜMÜZDE SAĞLIK İSTASYONLARI OLACAK”

Projelerinden bahseden Bozdoğan, “Her köyümüzde sağlık istasyonları olacak. Bizim önceliğimiz halkımızı dinelmek ve onlara dokunmak. Eğer eğitimde sağlıkta ve gelirde yükselmezse kent bilincine, kent kültürüne ve kent kimliğine ulaşmamız demektir” ifadelerini kullandı.

25 yıldır çok acılar çektiklerini belirten Bozdoğan, “Seçim hilelerini çok yaşadık. Geçen seçim döneminde ben de yaşadım. Şimdi o sandıkları koruyacağız. Sizlerin sayesinde o sadıklar öyle patlayacak ki hile yapamayacaklar. Sandıkların başında sabaha kadar bekleyeceğiz. 1 Nisan sabahına kadar seçimi kazanmış gibi davranmayacağız. Geriden gelmiş gibi gideceğiz. Çünkü bunlar son dakikada ne oyunlar yapacaklarını biliyoruz. Yapmaya da başladılar” diye konuştu.

“TARSUS’TA HUZURU VE SEVGİYİ ARIYORUM”

Bu seçimi kazanmak zorunda olduklarını ifade eden Bozdoğan, “Biz Arap, Kürt, Türk, Yörük hepsinden de oy alacağız. Biz Cumhur İttifakı değiliz. Biz halk ittifakı ve Tarsus ittifakı yaptık. Biz bu seçimi kazanmak zorundayız. Gariban insanlarımız için kazandırmak zorundayız. Üniversite okuyan çocuklarımızın onlara karşılıksız kredi verilmesi için bu seçimi kazanmak zorundayız. Biz kentimiz üç beş tane beton mafyasına satacak kadar basit insanlar değiliz. Biz kentimizdeki rantı halkımızla bölüşeceğiz. Bizim yolumuz hak ve halk yoludur. Son olarak ben Tarsus’da huzuru ve sevgiyi arıyorum. Güçlü bir Tarsus’u, zengin bir Tarsus’u arıyorum.Bu kent halka yönetilecek” dedi.

“VETERİNER SORUNUMUZ VAR”

Ziyaretlerin ardından hayvanseverler ile bir araya gelen Dr. Haluk Bozdoğan, hayvan haklarına yönelik taleplerin yazılı olduğu metni imzalayarak, “İlk 6 ay içerisinde Hayvan Parkı’nı kentimizde yapacağız. Veteriner sorunumuz var. Veterinerlerimiz hep büyükbaş hayvanlara bakıyor. Bir köpek veya kedi veterinere bulmak çok zor” diye konuştu.

SON HABERLER

Emine Erdoğan: Yeryüzünde halife olmanın sorumluluğunu taşıyoruz

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Türkiye, yeşil bir hac...

12 metrelik sondaj kuyusuna düşen köpek kurtarıldı

Konya'da 12 metre derinliğindeki sondaj kuyusuna düşen yavru köpek, itfaiye ekipleri tarafından...

UBER davası ertelendi

İstanbul Otomobilciler Esnaf Odası ile Birleşik Taksiciler Derneği'nin, internet üzerinden ulaşım hizmeti...

Karius’a psikolojik destek

Çaykur Rizespor karşılaşmasının hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş'ta ödemelerin bir kısmının yapılması sonrasında keyifler...

Times’ın başyazısı: Erdoğan terör eylemini sömürüyor

İngiltere'de yayımlanan Times gazetesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın mitinglerinde Yeni Zelanda saldırısının...

Temyiz mahkemesi sonuçlandı: Karadzic’e müebbet hapis cezası

Srebrenitsa Katliamı'nın baş aktörü eski Sırp lider Radovan Karadzic hakkında verilen 40...

Kılıçdaroğlu: İdamımla ilgili kanun getireceklermiş

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, '''Kılıçdaroğlu'nu asmamız lazım' diyorlar. Bana saldıran PKK'ydı,...

Fikret Orman’dan ‘yeni teknik direktör’ açıklaması

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, yeni teknik direktör konusunda ilk tercihlerinin yerli isim...

Eskişehir’de ulaşıma Erdoğan engeli

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Eskişehir'deki programı nedeniyle tramvay...

İngiltere AB’den Brexit’in ertelenmesini istedi

İngiltere Başbakanı Theresa May, Avrupa Birliği'nden (AB) Brexit'in 30 Haziran'a ertelenmesini istediğini açıkladı.