CHP’li Ağbaba: Kimsenin ekmeğiyle oynamayacağız

Adıyaman’ın Besni ilçesi ve bağlı belde başkan adayları CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’nın katıldığı toplantıyla tanıtıldı. Toplantıda konuşan Ağbaba, “Eğer belediyeyi alırsak hiçbir yakınımızı ihtiyacı olmadığı halde işe almayacağız. Kimsenin ekmeğiyle oynamayacağız” dedi.

CHP Besni teşkilatı tarafından organize edilen toplantıya CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP Parti Meclisi Üyesi ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, CHP Adıyaman İl Başkanı Deniz Çakmak, Besni İlçe Başkanı Hakan Kılınç, ilçe, belde ve köylerden gelen partililer ile adaylar katıldı.

Aday tanıtım toplantısında konuşan Veli Ağbaba, AKP’li milletvekillerinin Adıyaman için çalışmadığını belirterek, şunları söyledi:

“Adıyaman’ın kaç milletvekili var? 5. Kaçı AKP’den? 4’ü. Geldik milletvekili arkadaşlarımızla birlikte eylem yaptık. Tütün pazarına gittik, Çelikhan’a gittik, Malatya’ya gittik, Doğanşehir’e gittik. ‘Tütünü yasaklarsan, bu tedbirleri alırsan, bu yasayı geçirirsen Adıyamanlı aç kalır’ dedik. Mecliste her dediklerini yapıyorlar. Eğer belediyeyi alırsak hiçbir yakınımızı ihtiyacı olmadığı halde işe almayacağız. Kimsenin ekmeğiyle oynamayacağız.”

Konuşmaların ardından başkan adayları tanıtıldı.

BİZİ TAKİP EDİN

360,161BeğenilerBeğen
55,851TakipçiTakip Et
1,088,209TakipçiTakip Et
7,971AbonelerAbone

BİRGÜN ÖZEL