Çocukların sevdiği Teo’nun yeni kitapları raflarda
05.07.2018 10:33 BİRGÜN KİTAP

Yağmur Artukmaç’ın psikologların desteğiyle yazdığı, Nurbanu Asena’nın resimlediği Teo dizisinin yeni kitapları Teo’nun “Ben Nereden Geldim?” Kitabı, Teo’nun Zorbalık Kitabı ve Kral Teo Kitabı, okul öncesi dönemi için Bilgi Yayınevi etiketiyle yayımlandı.

Teo’nun “Ben Nereden Geldim?” Kitabı

Çocuklara cinselliği öğretmek pek çok ebeveyn için kaygı uyandıran bir konu.
Henüz yetişkinler bile cinselliği aralarında rahatça konuşamazken bunu bir de çocuklara anlatmak anne babalara zor gelebiliyor. Çocuklarınızla cinselliği konuşurken faydalanabileceğiniz bir kitap.

Madalyon Psikiyatri Merkezi tarafından onaylanan, uzman psikologların çocuk yetiştiren herkese önerdiği benzersiz bir dizinin yeni kitabı.

cocuklarin-sevdigi-teo-nun-yeni-kitaplari-raflarda-483053-1.

Teo’nun Zorbalık Kitabı

Sosyal alanda zorlanan çocuklar, hem zorbaları çekici bulur ve onlar tarafından kabul görmeye çalışır hem de zorbalar için kolay hedef haline gelirler.

Madalyon Psikiyatri Merkezi tarafından onaylanan, uzman psikologların çocuk yetiştiren herkese önerdiği benzersiz bir dizinin yeni kitabı…

cocuklarin-sevdigi-teo-nun-yeni-kitaplari-raflarda-483054-1.

Kral Teo Kitabı

Kral gibi yetiştirilen çocuklara, hayat kral gibi davranmıyor. Onlar gelecekte, gerçek krallar karşısında kendilerini çok çaresiz ve yetersiz hissediyorlar.

Madalyon Psikiyatri Merkezi tarafından onaylanan, uzman psikologların çocuk yetiştiren herkese önerdiği benzersiz bir dizinin yeni kitabı…

edebiyathaber.net