Değirmenci Anne Ben Artist Oldum oyunuyla Manisa’da: Gösterinin geliriyle kütüphane kurulacak
16.04.2018 22:12 KÜLTÜR SANAT
İrfan Değirmenci Anne Ben Artist Oldum oyunuyla Manisa’da: Gösterinin geliriyle Necatibey İlkokulu’na kütüphane kurulacak

Kanal D'de sabah haberlerini sunan, 16 Nisan referandumunda hayır diyeceğini açıkladığı için işine son verilen ünlü haber sunucusu İrfan Değirmenci, Anne Ben Artist Oldum adlı müzikli gösterisiyle 17 Nisan Salı akşamı Manisa Kültür Merkezi’nde hayranlarıyla buluşuyor.

İrfan Değirmenci geçtiğimiz yıl sahneye koyduğu;ünlü olma, şöhretle baş etme, şöhreti toplumun faydasına kullanma gibi konuları mizahi bir dille irdelediği iki perdelik, müzikli gösterisi “Anne Ben Artist Oldum” ile 17 Nisan’da saat 20.30’da Ada Medya organizasyonuyla Manisa Kültür Merkezi Lale Salonu'nda olacak.

Oyunun geliriyle ilkokula kütüphane kurulacak

İrfan Değirmenci’nin oyunculuğunun yanında yazıp yönettiği Anne Ben Artist Oldum adlı oyundan elde edilecek gelirle Manisa’daki Necatibey İlkokulu’na bir kütüphane kurulması için de organizasyon firması tarafından HER BİLET BİR KİTAP başlığıyla bir kampanya başlatıldı.

Manisa’daki birçok STK ve kişi kütüphane kurulmasına katkı vererek çekip sosyal medya hesaplarından yayınladıkları videolarla kampanyaya katılım çağrısı yaptı.

İrfan Değirmenci’ye oyunun gösterimi sırasında ve turnelerde Kanal D’deki haber programında da eşlik eden Ertuğrul Albayrak da destek oluyor.

Anne Ben Artist Oldum adlı oyunun biletleri Biletix’te satışa sunuluyor.