Denizli Valisinden 'evet' mitingine çağrı
14.03.2017 14:50 GÜNCEL

Denizli Valisi Ahmet Altıparmak, valilik tarafından düzenlenen 'Halk Günü' toplantısında katılanları, 24 Mart'ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kentte yapacağı 'evet' mitingine davet etti.

Denizli Valiliği tarafından her ay yapılan 'Hülk Günü' toplantısı bugün Vali Ahmet Altıparmak başkanlığında düzenlendi. Vali Altıparmak başta olmak üzere, vali yardımcıları, Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcı, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, daire müdürleri ve partililer toplantıya katıldı. Vali Altıparmak, halk günü buluşmalarına katılanların istek, şikayet ve önerilerini dinledi.

MİTİNG ÇAĞRISI

Toplantının açılışında Vali Altıparmak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 24 Mart'ta kentte geleceğini hatırlatarak yurttaşları düzenlenecek referandum mitingine davet etti. Vali Altıparmak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı iyi karşılamaları gerektiğini, ne kadar iyi karşılanırsa kente yapılacak yatırımlar konusunda faydalı olacağını söyledi.

Altıparmak, şöyle dedi:

"Cumhurbaşkanımız 24 Mart'ta Denizli'ye geliyor. Cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde karşılamamız gerekiyor. Tüm Denizlilileri davet ediyorum. Herkes istediği yere oyunu verebilir. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın şehrimize geldiğinde memnun ayrılmasını sağlarsak, her zaman ki gördüğünden daha fazla ilgi gösterirsek, talep edebileceğimiz raylı sistem, otoyol, stadyum gibi isteklerimize desteklerini görebileceğimize eminim."