Dicle Üniversitesi Rektörlüğü'nden skandal mesaj: Erdoğan'ın mitingine katılıp fotoğraf çekin
17.03.2018 12:54 GÜNCEL
Dicle Üniversitesi Rektörlüğü Diyarbakır’a gelecek olan AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı karşılama törenine katılmaları için üniversite hastanesi çalışanlarına mesaj gönderdi. Mesajda “Katılım sağlayanların kanıt amaçlı alanda telefonları ile fotoğraf çektirmesi gereklidir” denildi

Kamu personelini Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mitinglerine zorla taşıma sürüyor. Üniversite rektörlüklerinden gelen skandal açıklamalara bir yenisi daha eklendi.

Dicle Üniversitesi Rektörlüğü Diyarbakır’a gelecek olan AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı karşılama törenine katılmaları için üniversite hastanesi çalışanlarına mesaj gönderdi. Mesajda “Katılım sağlayanların kanıt amaçlı alanda telefonları ile fotoğraf çektirmesi gereklidir” denildi.

Açıklamanın Tam İçeriği:

“Hastanelerimizde kadroya geçirilen tüm çalışanların yarın saat 12:00 da Elazığ yolu üzerinde Devlet Su İşleri (DSİ)’nin önünde sayın Cumhurbaşkanımız için Rektörlüğümüzün yapacağı karşılama törenine katılmaları zorunludur. Katılım sağlayanların kanıt amaçlı alanda telefonları ile fotoğraf çektirmesi gereklidir. Fotoğraflar daha sonra rektörlüğe sunulacaktır… Dicle Üniversitesi Rektörlüğü.”