'Havalimanında yaşayan basketbolcu'dan iyi haber
14.06.2018 10:50 GÜNCEL

Bir dönem yaşadığı problemler nedeniyle 'havalimanında yaşayan basketbolcu' olarak anılan Mehmet Şanlı'dan iyi haber geldi. Ruh hastalıkları hastanesindeki tedavisi tamamlanan Şanlı için bir rehabilitasyon merkezine yerleştirildi ve tedavi süresince antrenör olarak kendini geliştirmesi için bir planlama yapıldı.

Yaşadığı psikolojik rahatsızlık nedeniyle bir süre önce Atatürk Havalimanı'nda yaşayan ve daha sonra Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesine yatırılan eski milli basketbolcu Mehmet Şanlı'dan iyi haber geldi.

Basketbol spikeri İsmail Şenol, Twitter hesabından paylaştığı mesajlarla bir dönem Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi takımlarda forma giyen Mehmet Şanlı'nın son durumu hakkında bilgi verdi. Buna göre nisan ayında hastaneye yatırılan eski basketbolcunun tedavisi başarıyla tamamlandı. Şanlı, şu an iyi koşullarda bakım görmeye devam edilmesi ve rehabilitasyonu için, İzmir Seferihisar'daki Kumrular Konakları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ne yerleştirildi.

TBF'nin Mehmet Şanlı'ya maaş bağlayıp özel sağlık sigortası da yaptırdı. Tedavi sürecinde basketbol antrenörü olarak kendini geliştirmesi için de ayrı bir planlama var.