Hülya Koçyiğit'in topuğu çatladı
14.11.2018 11:59 GÜNCEL

Hülya Koçiyiğit'in topuğu çatladı. Kültür Sanat Politikaları Kurulu’nun toplantısına yetişmek için koşarken düşerek topuğunu çatlatan Koçyiğit, 'Ne bedireler atlattım. Bunu da atlatırım' dedi

Hülya Koçyiğit, görevli olduğu Cumhurbaşkanlığı bünyesindeki Kültür Sanat Politikaları Kurulu’nun Sultan Ahmet'teki toplantısına yetişmek için acele edince topuğunu çatlattı. Habertürk'ten Mehmet Çalışkan'ın haberine göre toplantıya yetişmek için koşan Koçyiğit, yerdeki boşluğu göremeyince yere ayağını burkarak yere düştü.

Ağrıya rağmen topuğunun çatladığının farkına varmayan Hülya Koçyiğit, olayın vehametini gittiği hastanede anladı. Ayağı alçıya alınan Koçyiğit, evinde dinlenmeye çekildi. Habertürk'e konuşan Hülya Koçyiğit, 'Toplantıya yetişmek için acele ederek koşmaya başladım. Yerdeki boşluğu göremeyince bunlar oldu. Ne badireler atlattım. Bunu da atlarım. Allah, herkesi kazadan, hastalıktan korusun. Çok büyütülecek bir şey değil. Bir süre evde olacağım. Yoğun iş programım vardı ama artık ne yapalım evde uzanırken halletmeye çalışacağım' dedi.