Anasayfa DÜNYA Kill Bill setinde yaşanan kazanın görüntüleri paylaşıldı

Kill Bill setinde yaşanan kazanın görüntüleri paylaşıldı

Geçtiğimiz günlerde Kill Bill setinde yaşadığı kazadan dolayı Quentin Tarantino’yu kendisine zulmetmekle suçlayan Uma Thurman, sosyal medya hesabından sette yaşadığı kazanın videosunu paylaşarak konu hakkında yeni açıklamalarda bulundu.

Filmloverss’tan Furkan Yücel’in haberine göre, yaşanan taciz skandallarının ardından sessizliğini bozan Uma Thurman, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda Kill Bill filminde Quentin Tarantino’nun kendisine yaşattıklarını paylaşıp filmin çekimleri esnasında Harvey Weinsteintarafından tacize uğradığını ve filmin yönetmeni Quentin Tarantino’nun kendisine zulmettiğini söylemişti. Quentin Tarantino’nun zorlamasıyla çekilen bir sahnede ölümden dönen oyuncu, Tarantino’yu kendisini öldürmeye teşebbüs etmesiyle suçlamıştı. Uma Thurman, Kill Bill setinde yaşadığı kazanın videosunu Instagram hesabından paylaştı.


Uma Thurman, Kill Bill setinde yaşadığı kazanın görüntülerini paylaştı

Uma Thurman, Kill Bill setinde tüm uyarılara rağmen bir araba sahnesini zorla çektirdiğini ve sette de sürekli kendisine tükürdüğünü söylemişti. Thurman, Instagram yaşadığı kazanın videosunu yayınladı. Oyuncu videoyu ise şu mesajla paylaştı: “Bu videoyu, geçtiğimiz günlerde verdiğim röportaj üzerine atıyorum. Bu olayın suçlusu aslında ihmalkarlıktı. Quentin Tarantino bu konuda çok pişman olduğunu ve yıllar sonra da olsa bu görüntüleri bana verdi. Ben de adaletin asla mümkün olmayacağı bir olay olmasına bakmadan gün ışığına çıkarmak için paylaşıyorum.” dedi.

Thurman, paylaşımdaki mesajında Weinstein’a da değindi: “Bu olayda sadece Lawrence Bender, E. Bennett Walsh ve Harvey Weinstein sorumludur. Olay olduktan sonra yalan söylediler ve olayı örtbas etmeye çalıştılar.” dedi.

i post this clip to memorialize it’s full exposure in the nyt by Maureen Dowd. the circumstances of this event were negligent to the point of criminality. i do not believe though with malicious intent. Quentin Tarantino, was deeply regretful and remains remorseful about this sorry event, and gave me the footage years later so i could expose it and let it see the light of day, regardless of it most likely being an event for which justice will never be possible. he also did so with full knowledge it could cause him personal harm, and i am proud of him for doing the right thing and for his courage. THE COVER UP after the fact is UNFORGIVABLE. for this i hold Lawrence Bender, E. Bennett Walsh, and the notorious Harvey Weinstein solely responsible. they lied, destroyed evidence, and continue to lie about the permanent harm they caused and then chose to suppress. the cover up did have malicious intent, and shame on these three for all eternity. CAA never sent anyone to Mexico. i hope they look after other clients more respectfully if they in fact want to do the job for which they take money with any decency.

Uma Thurman (@ithurman)’in paylaştığı bir gönderi ()

- Reklam -

SON HABERLER

Sultangazi’de çocukları izleyerek mastürbasyon yapan kişi yakalandı

Sultangazi'de  sokakta oyun oynayan kız çocuklarını izleyerek mastürbasyon yaptığı iddia edilen A.S. isimli...

Los Del Fuego isimli grubun solisti sahnede yaşamını yitirdi

‘Los Del Fuego’ ismindeki müzik grubunun solisti, Arjantin’de bir programda sahne aldığı...

CHP’li Purçu: Mahallelerimizde “Her şey çok şukar olacak” diyerek çalışacağız

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Roman milletvekili Özcan Purçu, 23 Haziran 2019 tarihinde yapılacak...

Bolu’da alt geçitleri su bastı

Bolu'da, gece başlayıp sabaha kadar etkili olan sağanak nedeniyle alt geçitleri su...

Kedi evine dönüştürülen karavanı siteden atmak istiyorlar

Antalya'da iki emekli öğretmenin, kedilerin olumsuz hava koşullarından korunması için satın aldığı...

Şiddete karşı şiir

KADİR İNCESUVolkan Hacıoğlu yaptığı çevirilerin yanı sıra...

Yabancıların ilgisi elektrik sektöründe

Türkiye'de en çok kapanan şirketler elektrik şirketleri olurken yabancı sermaye krizle boğuşan...

Cumhuriyet kurdu AKP iktidarı sattı

AKP iktidara gelmeden önce 116 milyar dolar borcu olan Türkiye’nin bugün 445...

Kuşkucular, idealistler ve hazırcevap kadınlar

Kimin lafıydı hatırlamıyorum, bir yerde şöyle bir şey okumuştum: “Kuşkucular her zaman...

Cannes 2019: Beyazperdede özgürlük, eşitlik, dayanışma

Vecdi SayarCannes Festivali 72. Yaşını kutluyor bu...

Sonraki haber