'Kimse Beşiktaş'la eşleşmek istemez'
24.11.2017 13:49 SPOR

Porto'nun yıldız kalecisi İker Casillas, maçtan sonra Beşiktaş ile ilgili açıklamalarda bulundu. Casillas,"'Bir ara Beşiktaş Kulübü benimle ilgilendi. Hatta menajerler aracılığıyla bir temas da oldu ama sonrasında somut bir adım atılamadı. Ama gerçeği söylemek gerekirse böyle taraftarı ve yıldızları olan bir takımda forma giymeyi herkes ister.."

Beşiktaş'ın İstanbul'da kardeşi ve menajeriyle masaya oturduğu Marouane Fellaini için Fransız devi Paris Saint Germain (PSG) de devreye girdi.

'Kimse Beşiktaş'la eşleşmek istemez'

Dünyaca ünlü Futbol Taktikleri Tarihi kitabının yazarı ve Guardian'ın spor yorumcusu Jonathan Wilson, SABAH'a verdiği röportajda Beşiktaş'tan övgüyle bahsetti. Jonathan Wilson, Devler Ligi'nde tarih yazan Kartal'a övgüler yağdırdı. Beşiktaş’ın başarısını çok sıra dışı olarak değerlendiren ünlü spor yazarı, “Hiçbir takım, Şampiyonlar Ligi son 16 turu kura çekiminde Beşiktaş’a çıkmayı arzulamaz” dedi

Beşiktaş'ta fırtınalar estiren Cenk Tosun'un 2014 yılında Galatasaray'a transfer olacağı ancak Roberto Mancini'nin onay vermemesi üzerine transferin gerçekleşmediği ortaya çıktı.