Köprüdeki gökkuşağı renkleri yandaşları panikletti: LGBTİ propagandası
18.06.2017 17:06 GÜNCEL
Fatih Tezcan Twitter hesabından 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nün fotoğrafını paylaşarak, köprüdeki ışıklandırmanın "LGBTİ propagandası" olduğunu iddia etti.

AKP'li olduğu bilinen ancak ne iş yaptığı bilinmeyen Fatih Tezcan, Twitter hesabından "15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nün" fotoğrafını paylaşarak, köprüdeki ışıklandırmanın "LGBTİ propagandası" olduğunu iddia etti.

Tezcan, paylaşımında "Ramazan ayında LGBT adı altında 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden bu Sapıklık Propagandası'nın iznini kim verdiyse Allah onun belasını versin!" ifadelerini kullandı.

koprudeki-gokkusagi-renkleri-yandaslari-panikletti-lgbti-propagandasi-305800-1.

Köprünün ışıklandırmasıyla ilgili Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan arandığını söyleyen Tezcan, "'Konunun bizle ilgisi yok.' Diğer iddia: Karayolları veya İBB'nin işi bu. Ben tiksindim artık." ifadelerini kullandı.

koprudeki-gokkusagi-renkleri-yandaslari-panikletti-lgbti-propagandasi-305801-1.

Tezcan ayrıca, köprünün güzel olduğunu ifade eden bazı kullanıcı yorumlarının ardından "Bazıları 'güzel olmuş' demişler. doya doya seyretsinler. Bizim çoluk çocuk temiz nesil şehitler 15 Temmuz dertlerimiz var. Allah görüyor!" dedi ve bu kez de köprünün videosunu paylaştı. Yine AKP'li olduğu bilinen ancak ne iş yaptığı bilinmeyen isimlerden Ömer Turan da köprünün ışıklandırılmasına benzer tepki gösterdi.