'Light Selami' Çocuklar Duymasın'a geri mi dönüyor?
28.05.2018 18:08 MEDYA

Çocuklar Duymasın'ın yeni bölüm fragmanı, yıllar önce 'Selami' karakterini canlandıran ünlü oyuncu Özgür Ozan'ın diziye tekrar geri mi dönecek sorusunu akıllara getirdi.

Kanal D'de yayınlanan 'Çocuklar Duymasın' yeni bölümde Tuna ile Gönül, tartışmaya girişiyor. Tartışmanın nedeni ise Selami... Bu gelişmenin ardından "Selami karakterini canlandıran Özgür Ozan, diziye geri mi dönüyor?" sorusu akıllara geldi.

Çocuklar Duymasın 43. bölüm fragmanı yayınlandı. Çocuklar Duymasın yeni bölümde Tuna ile Gönül, tartışmaya girişiyor. Tartışmanın nedeni ise Selami... Selami'nin genç sevgili yaptığını öğrenen Gönül, eski eşinin evine gelebileceğini söylerken Tuna itiraz edip "O adam bu eve gelemez" diye karşılık veriyor. Gönül, "Gelecek, diyorum!" deyip son noktayı koyuyor. Bu gelişmenin ardından "Selami karakterini canlandıran Özgür Ozan, diziye geri mi dönüyor?" sorusu akıllara geldi.

Pazar günleri yayınlanan Çocuklar Duymasın'ın 43. bölüm fragmanı yayınlandı. Çocuklar Duymasın yeni bölümde Gönül'ün eski eşi Selami, genç bir sevgili buluyor. Gönül konuyu dile getirince Tuna ile arasında kriz yaşanıyor. Gönül, Selami'nin kendi evine gelebileceğini söylerken Tuna buna itiraz edip "O adam bu eve gelemez" diyor. Gönül son noktayı koyup "Gelecek, diyorum" diyerek bağırıyor. Diziyi sevenlerdeki soru işareti ise daha önce "Selami" karakterine hayat veren Özgür Ozan'ın Çocuklar Duymasın'a geri dönüp dönmeyeceği...

Arka Sokaklar'dan ayrılacak mı?

Özgür Ozan bilindiği üzere Arka Sokaklar dizisinde "Hüsnü Çoban" karakterine hayat veriyor. Fakat son bölümde Hüsnü Çoban'nın ciddi bir hastalık yaşadığı ve hem ailesini hem de mesai arkadaşlarını hüzne boğduğu görülüyor. Herkes Hüsnü Çoban'ın akıbetini merak ederken bu gelişme Çocuklar Duymasın iddialarını da güçlendiriyor. (MedyaTava)