Maraş'ta 500 dolar bozdurana piknik tüpü bedava
11.08.2018 19:21 GÜNCEL
Erdoğan'ın 'yastık altındaki paralarınızı bozdurun' çağrısı sonrasında Maraş'ın Afşin ilçesinde bir esnaf 500 dolar bozdurup makbuzunu getirenlere piknik tüpünü ücretsiz veriyor

Maraş'ın Afşin ilçesinde bir esnaf, Erdoğan'ın 'yastık altındaki paralarınızı bozdurun' çağrısına kulak vererek, 500 dolar bozdurup makbuzunu getirenlere piknik tüpünü ücretsiz veriyor.

Afşin ilçesinde tüp bayisi işleten Recep Doğan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yastık altındaki döviz ve altınları bozdurup Türk lirasına çevrilmesi çağrısı üzerine kampanya başlattıklarını söyledi.

Birlik ve beraberlik içerisinde ülkeye ve ekonomiye sahip çıkma günü olduğunu dile getiren Doğan, kendisinin de bir kampanya başlattığını belirtti.

Kampanyanın önemine dikkat çeken Doğan, "Dolar bozdurma kampanyasını, Afşin'de bir esnaf olarak vatandaşlarımıza hem destek hem de teşvik etmek için başlattık. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı üzerine 500 dolar bozdurup makbuzunu getiren vatandaşlarımıza piknik tüpünü bedava dağıtacağız. Amacımız, ülkemize sahip çıkmak." diye konuştu. AA