Melek Mosso'dan yeni tekli, 'Gölgen Yeter' dinleyiciyle buluştu
08.06.2018 09:57 KÜLTÜR SANAT

Söylediği cover şarkılar, sokak performansları ve sonrasında da yayımladığı kendi besteleriyle iyi bir dinleyici kitlesi edinen Melek Mosso, yeni teklisi Gölgen Yeter'i Sony Music etiketiyle dijital platformlarda yayımladı.

İlk teklisi Kedi'den sonra büyük beğeni toplayan Melek Mosso, ikinci teklisi Gölgen Yeter'i de bu sabah dinleyicisiyle buluşturdu. Söz ve müziği Melek Mosso'ya ait olan şarkının düzenlemesi Cenk Erdoğan'a ait.

Şarkıya çekilen klipte giden sevgilisinin ardından evinde anılarıyla baş başa kalan, hüzünlü ama umutlu bir kadını canlandıran Mosso; piyano çaldığı, kedisini sevdiği ve şarkı yazdığı doğal görüntüleriyle de kendi iç dünyasını kameralara yansıtıyor. Klibin son sahnelerindeyse hüzün ve kederden sıyrılıp sevgilisine koşan bir kadını canlandırıyor.

melek-mosso-dan-yeni-tekli-golgen-yeter-dinleyiciyle-bulustu-472609-1.

Ümraniye Platoları’nda Çukur dizisindeki Emrah Komiser karakterinin evinde gerçekleşen ve yönetmenliğini Serdar Börcan’ın üstlendiği klibin çekimeleri 15 saatte tamamlandı.

Melek Mosso’nun No:1 ile düet yaptığı “Hiç Işık Yok” şarkısı da Çukur dizisinde haftalarca yayınlanmış ve djital müzik platformlarında uzun süre zirvede kalmıştı.