Metrobüste gizlice bir kadının fotoğraflarını çeken şahıs, yolcular tarafından yakalandı
18.07.2018 09:55 GÜNCEL

İstanbul'da metrobüste yolculardan biri, B.A. isimli kadını taciz etti. Kadın fotoğraflarının da çekildiğinden şüphelendi ve şahsı teşhir etti. Fotoğraflar, metrobüsteki yolcuların sayesinde silindi.

Posta'dan Mine Bozkurt'un haberine göre, B.A isimli kadın, metrobüste karşı koltukta oturan erkeğin, gizlice kendi fotoğraflarını çektiğinden şüphelendi. B.A., daha sonra oturduğu koltuktan kalkarak şüphelendiği adamın arkasına geçti.

Tacizde bulunan şahıs, telefonundan çektiği fotoğraflara bakarken B.A. adamı suçüstü yakaladı. B.A., tacizciden çektiği fotoğrafı silmesini istedi ancak tacizci, ısrarla telefonunu göstermek istemedi.

YOLCULAR TACİZCİNİN KAÇMASINI ENGELLEDİ

Metrobüsteki tartışmaya bu sırada diğer yolcular da katıldı. Yolcuların "Eğer fotoğrafını çekmediysen telefonunu göster" diyerek ısrarda bulunmasının üzerinde tacizde bulunan şahıs, metrobüsten kaçmaya çalıştı.

Yolculardan biri, tacizcinin önüne geçerek araçtan inmesini engelledi. Yolcuların ve B.A'nın ısrarları üzerine zanlı, telefonundaki B.A.'ya ait fotoğrafları silerek metrobüsten indi.

OLAY KAMERAYA YANSIDI

Kameraya yansıyan olayda, tacizde bulunan şahsın telefonunu ısrarla göstermek istememesi ve metrobüsten inmeye çalışması, yolcuların adamı durdurması görülüyor.

Öte yandan B.A., şahıstan şikayetçi olacağını belirtti.

İşte o görüntüler: