Nusret'i soyunma odasına almadılar
22.05.2017 12:19 GÜNCEL
Fenerbahçe'nin, Euroleague’de Yunanistan ekibi Olympiakos’u 80-64 yenerek şampiyon olmasının ardından sahaya inerek "meşhur" tuzlama hareketini yapan Nusret, daha sonra soyunma odasına girmek istedi

Fenerbahçe'nin, Euroleague’de Yunanistan ekibi Olympiakos’u 80-64 yenerek şampiyon olmasının ardından sahaya inerek "meşhur" tuzlama hareketini yapan Nusret, daha sonra soyunma odasına girmek istedi. Nusret'in Fenerbahçeli sporcuların olduğu soyunma odasına girmesi korumalar ve görevliler tarafından engellendi.

Şampiyonluk kutlaması için soyunma odasına girmek isteyen Nusret Gökçe'ye güvenlik görevlileri engel oldu. Maçın ardından sahaya inerek basketbolcularla birlikte ünlü tuzlama hareketini yaparak sevincini yaşayan Nusret, asıl sürprizi soyunma odası koridorunda yaşadı.

Kupanın kaldırılmasının ardından soyunma odasında gerçekleşen kutlamalara eşlik etmek isteyen Nusret, güvenlik görevlilerinin engeline takıldı. Soyunma odasına girmesine izin verilmeyen Nusret Gökçe, koridorlardan ayrılarak o bölgeyi terk etti.