Anasayfa GÜNCEL Özgen Nama: Sancaktepe'de bütün renkleri birleştirdik

Özgen Nama: Sancaktepe’de bütün renkleri birleştirdik

Üç seçim irtibat bürosunu daha açan CHP Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Özgen Nama, "Sancaktepe’de bütün bu renkleri birleştirdik" dedi.

CHP Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Özgen Nama’nın seçim kampanyası giderek büyüyor. Kendisini “Sancaktepe’nin Mutabakat Adayı” olarak ifade eden Özgen Nama üç Şeçim İrtibat Bürosu daha açtı.

Açılışlara Eski Kültür Bakanı Fikri Sağlar’ın yanı sıra CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın, CHP Sancaktepe eski ilçe başkanları Alper Yeğin, Hakkı Sağlam, Ayten Durmuş, Hüseyin Tosun, Musa Sağdıç ve Sarıgazi eski Belediye Başkanı Fikret Şahin de katıldılar.

‘SANCAKTEPE’DE DEĞİŞİME 21 GÜN KALDI’

Özgen Nama Yenidoğan, “Sancaktepe’de değişim şart, değişim için biz kadrolarımızla, projelerimizle hazırız” dedi.

Özgen Nama yaptığı konuşmalarda şu başlıkları öne çıkardı:

“Sancaktepe işsizliğe ve yoksulluğa mahkum değil. İmar adaletsizliğini biz ortadan kaldıracağız, tapu sorununu da biz çözeceğiz. Her mahalleye kreş, her bölgeye tıp merkezi yapmak hayal değil. İstihdamı arttırmak, Sancaktepeli gençleri iş sahibi yapmak da hayal değil. Bizimle birlikte Sancaktepe sınıf atlayacak, gençlerimiz sinemayla, tiyatroyla, festivallerle buluşacak, Kadıköy’e, Üsküdar’a, Beşiktaş’a gitme zorunda kalmayacaklar.

Sancaktepe’nin sosyal ve siyasal yapısına uygun bir meclis listesi yaptık. Çünkü Sancaktepe 81 ilimizin bire bir yansıması. Sancaktepe’de bütün bu renkleri birleştirdik. Bugün de bu birleşmeyi sevgili büyüğüm, değerli bakanım Sayın Fikri Sağlar’ın öncülüğünde CHP içinde de büyüttük. Ne kadar büyük ve güçlü bir aile olduğumuz görüyorsunuz. CHP’de ilçe başkanlığı yapmış bütün başkanlarım istinasız hepsi bugün burada. Sarıgazi eski Belediye Başkanım burada. Bugün düne göre daha güçlüyüz, Sancaktepe’de değişim için 21 gün kaldı, kendimi size emanet ediyorum.

BİRLİK BERABERLİK MESAJI

Daha sonra CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın, CHP Sancaktepe eski ilçe başkanları Alper Yeğin, Hakkı Sağlam, Ayten Durmuş, Hüseyin Tosun, Musa Sağdıç ve Sarıgazi eski Belediye Başkanı Fikret Şahin de yaptıkları ayrı ayrı konuşmalarda, birlik ve beraberliğe vurgu yaparak, elbirliği ile seçim kampanyasını daha da yükseltme sözü verdiler.

‘HERKESİN OYUNA TALİBİZ’

Eski Kültür Bakanı ve CHP Milletvekili Fikri Sağlar ise yaptığı konuşmada “düne dair bütün tartışmalar 31 Mart’a kadar geride kalmıştır. Şimdi biz bulunduğumuz her yerde seçimi kazanmak için var gücümüzle çalışmalıyız. Sancaktepe’de başkanlık yapmış bütün ilçe başkanlarımın blediye başkan adayımız Özgen Nama’nın etrafında olması çok önemli. Bu güç bizi 31 Mart’ta zafere taşır. “Eşit Hizmet ve Temiz Siyaset” diye yola çıkan Özgen Nama kardeşime destek veren herkes kazanır. Çünkü Sancaktepe’de de, Türkiye’de de eşit hizmete, temiz siyasete yol açmak için bizim kimseyi ötekileştirmeden, İYİ Partililerin de, HDP’lilerin de, MHP’lilerin de, AKP’lilerin de oyuna ihtiyacımız var.” dedi.

- Reklam -

SON HABERLER

Mazgala sıkışan adamı itfaiye kurtardı

İzmir’in Konak ilçesinde, sokakta yaşayan ve iddialara göre temizlik yapmak için yağmur...

Eskişehir Newrozu’nda gözaltına alınan 4 HDP’li serbest

Eskişehir'de, Newroz kutlamalarındaki konuşmalarında "örgüt propagandası" yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan ve adliyeye...

Unicorn Store’dan ilk fragman yayınlandı

Oscar ödüllü oyuncu Brie Larson, ilk kez yönetmen koltuğunda oturduğu filmi...

Aç kalan tilkiyi elleriyle besledi

Bayburt'ta, doğal yaşam alanları karla kaplanan ve yiyecek bulmakta zorlanan tilki, indiği...

Malatya’da 4,5 büyüklüğünde deprem

Malatya'nın Arguvan ilçesinde 4,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

AB, anlaşmasız Brexit hazırlıklarını tamamladı

Avrupa Birliği (AB), 12 Nisan'da anlaşmasız Brexit'e yönelik ulaşım, finans, eğitim, sosyal...

Belediye-İş’ten Tunç Soyer’e destek

Belediye-İş Sendikası İzmir Şubeleri, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer’e desteğini...

Rus basını: Rusya, Venezuela’ya 100’den fazla asker gönderdi

Rusya'nın, askeri nakliye uçağı ile Venezuela'ya 100'den fazla asker ve 35 ton...

Doku Sanat Galerisi’nde “Yüzleşme”

Perincan Yalnızcık’ın 17’nci sergisi “Yüzleşme”, 11 Nisan itibariyle Doku Sanat Galerisi’nde sanatseverlerle...

Ayşenur Arslan gözaltına alınma sürecini anlattı

Gazetemizin yazarı Ayşenur Arslan, Halk TV'de hazırladığı Medya Mahallesi programında Eskişehir'de gözaltına...