Shameless'ın Türkiye versiyonunun oyuncuları belli oldu
18.06.2017 21:08 YAŞAM
Shameless dizisinin Türkiye versiyonu hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Showtime kanalının reyting rekorları kıran ve bütün dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan Shameless dizisi, bilindiği gibi uyarlama olarak Türkiye'de de yayınlanacak. "Utanmazlar" olarak adlandırılacak dizi için çalışmalar aylar önce başlamıştı. Ancak orijinal dizide şiddet, küfür, erotizm, alkol ve uyuşturucu, bolca bel altı espiriler mevcut.

Teknelojioku.com'un haberine göre herkesin en çok merak ettiği şey bu sahnelerin ülkemizdeki uyarlamada nasıl ekranlara yansıyacağıydı. Bu sorular hala cevapsız ancak dizi ile alakalı farklı bilgiler ortaya çıktı. Çekimleri Temmuz ayında başlayacak dizi Eylül ayında FOX TV ekranlarında yayınlanacak. Bu açıklamanın ardından bir açıklama da yapımcı şirketten geldi. Yapılan açıklamada dizinin başrollerinden ikisinin belli olduğunu söylendi.

Yapılan açıklamaya göre Utanmazlar dizisinde kesinleşen oyuncular Hazal Kaya ve Burak Deniz oldu. Hazal Kaya'nın canlandıracağı karakter, Shameless dizisindeki Fiona karakteri olacak. Ancak bu şuanlık söylenti. Yani Hazal Kaya ve Burak Deniz'in şu anda hangi karakterleri canlandıracakları belli değil.