Ünlü modelin kendisine 'çirkin' diyen takipçisine verdiği ayar sosyal medya gündeminde
10.10.2017 10:24 YAŞAM

Milano moda haftasında podyuma çıkan tek Türk manken olan Öykü Baştaş, "Umarım körümdür" diye yorum yazan takipçisine yanıt verdi.

İtalya Milano Moda Haftası'nda podyuma çıkan, 1997 doğumlu ilk ve tek Türk model Öykü Baştaş sosyal medyanın hedefinde... Başarısıyla modacıların dikkatini çeken Öykü Baştaş ağır yorumlar alsa da mütevazılığı elinden bırakmıyor.

AMERİKALI AJANS KEŞFETMİŞ

Baştaş, Instagram'da Amerikalı bir ajans tarafından keşfedilmiş. Ardından yüz yüze görüşmeler ve Milano, Paris moda haftasında Gucci gibi dev markaların podyum yüzü olmalar başlamış. İsminin duyulmasının ardından televizyon programları Öykü Baştaş'ı konuk etmeye başladı.

ALKIŞLANACAK YANIT

Sosyal medya yine tüm acımasızlığıyla devredeydi tabii. Bir kullanıcı Öykü'den bahsederek "Umarım körümdür" yazan bir tweet attı. Ancak belli ki bir yanıt geleceğini beklemiyordu. Öykü Baştaş bu tweeti gördü ve o kullanıcıya alkışlanacak bir yanıt verdi.

İşte Öykü Baştaş'ın o yanıtı;

"İnsanları farklı oldukları için çirkin bulmanın yanlış olduğu düşünüyorum, sıradan güzelllik anlayışına inanmıyorum. Modellik yapmak içinde bunun gerekli olduğunu düşünmüyorum. Bence insanları farklı yapan şeyler onları daha özel yapıyor ve zaten her insan olduğu halde güzel."

unlu-modelin-kendisine-cirkin-diyen-takipcisine-verdigi-ayar-sosyal-medya-gundeminde-363785-1.