‘Yaşamayanlar’ gala yaptı

Başrollerini Elçin Sangu, Kerem Bürsin, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç’in paylaştığı, Türkü Turan, Nilperi Şahinkaya, Efecan Şenolsun, Edip Tepeli, Elit İşcan, Oral Özer, Erdeniz Kurucan, Selahattin Ergün, Beril Acar ve Birce Kirkova gibi başarılı oyuncuların yer aldığı BluTV’nin merakla beklenen vampir dizisinin ön gösteriminin yapıldığı gecede “Yaşamayanlar” dizisi oyuncuları “Vampirler” ve “Vampir Avcıları” ekibi olarak tam kadro kırmızı halıda yönetmen Alphan Eşeli ile birlikte poz verdi.

İstanbul 74’ün düzenlediği, sanat, medya ve iş dünyasından pek çok simanın bir araya geldiği geceye; Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Dilan Çiçek Deniz, Furkan Andıç, Melisa Şenolsun, Ozan Dolunay, Ahu Yağtu, Sema Öztürk gibi isimler katıldı.


Hasköy Yün İplik Fabrikası’nda gerçekleşen galanın atmosferi, dizinin konseptine uygun dekore edildi. Dokuma makinelerinin olduğu alanda dizide kullanılan tüm kostümler sergilendi. Bir grafiti sanatçısının duvara vampir çizdiği gecede mekanda dizinin dekorunda kullanılan detaylar da büyük beğeni topladı. Dizinin ilk bölümünün izlendiği ve yoğun katılımın olduğu gecede Kadıköy Acil, Kamufle ve Da Poet adlı gruplar sahne aldı.

Heyecanla beklenen “Yaşamayanlar”, alternatif işlere imza atan dijital platformlardan BluTV’de 6 Eylül Perşembe saat 19:00’da izleyicisiyle buluşacak.

BİZİ TAKİP EDİN

358,979BeğenilerBeğen
54,841TakipçiTakip Et
1,080,170TakipçiTakip Et
7,394AbonelerAbone

BİRGÜN ÖZEL