Yeryüzü'nde bu akşam: Soçi ve Lübnan'da neler oldu? Sarraf ve NATO krizi nereye evrilecek?
23.11.2017 12:14 SİYASET
Soçi’deki Suriye zirvesinden Sarraf davasına, Lübnan’daki Hariri krizinden NATO gerilimine, Filistin'deki El Fetih-Hamas anlaşmasından 37 yıldır Zimbabve'yi yöneten Mugabe'nin istifasına dünyada ve bölgede yaşananlar Yeryüzü’nde masaya yatırılıyor

Dünyadaki olaylara Batılı kaynakların merceğinden bakmayan, bölgede ve yerkürenin diğer alanlarında gerçekte neler olup bittiğini aktaran, olayların perde arkasını nedenleri ve yansımalarıyla irdeleyen Yeryüzü her Perşembe 21:00’de Tele 1 ekranlarında.

Yeryüzü’nde Cumhuriyet Gazetesi yazarı Ceyda Karan, BirGün Gazetesi yazarı İbrahim Varlı ve Tele1 Tv Dış Haberler Müdürü Çağlar Tekin her hafta olduğu gibi bu hafta da meseleleri tüm boyutlarıyla değerlendirip analiz edecek. Bu akşam Rusya’nın Soçi kentindeki üçlü Suriye zirvesi, Lübnan'daki siyasi kriz, Sarraf davası, NATO gerilimi, Filistin'de El Fetih ile Hamas arasındaki anlaşma ve Yemen savaşı gibi konular ele alınacak.


16 Kasım 2017 tarihli Yeryüzü programı

Yeryüzü bu Perşembe ve her Perşembe saat 21:00’de Tele1 Tv ekranlarında. Tele1 Tv yayınları Türksat 4-A Uydusu, D-Smart 273. kanaldan izlenebilir. Uydu Frekansı; 11824 Sembol Rate – 8000 Vertical.