Zeki Alasya’nın eşi Jülide Alasya’dan duygulanduran paylaşım
11.08.2017 14:51 KÜLTÜR SANAT

2015 yılında kaybettiğimiz değerli oyuncu Zeki Alasya'nın eşi Jülide Alasya, eşi ile çekildiği nikâh fotoğrafını paylaştı.

Fotoğrafa, "#tb miş...Bana göre Türkçesi 'hayatımın en değerli günleri.' Kaç gün geçirdiysek sevgiliyle beraber, o kadar gün işte.

Yanımda olmanı, hayata seninle böyle gülebilmeyi çok özledim. Söyleyeceklerim bu kadar... Gülünce gözü gülen, gülüşünü sevdiğim, yanındaki kendimi çok sevdiğim, seninle geçirdiğim her saniye için Allah'a binlerce şükürler ettiğim adam." notunu düşen Jülide Alasya, eşine olan özlemini böyle dile getirdi.

İşte Jülide Alasya'nın o paylaşımı:

zeki-alasya-nin-esi-julide-alasya-dan-duygulanduran-paylasim-334731-1.

Zeki Alasya'nın en yakın arkadaşı Metin Akpınar Zeki Alasya'nın vefatının ardından üzüntüsünü şu sözlerle anlatmıştı:

'Zeki Alasya benim yarımdı. Yarım gitti, canım gitti. Herkes için büyük kayıp. Her ölüm gençtir ama Zeki çok genç öldü. Maalesef karaciğerde bir olumsuzluk oluşmuştu. Çok geç fark edilmişti, yapacak bir şey yoktu. Son zamanda hoş tutmaya çalışıyorduk. Olabildiğince rahat ettirmeye çalışıyorduk. 15 gündür çok kötü bir tablo vardı. Kader bizi adeta birleştirmişti. Babalarımız aynı firmada çalışırlardı. Annelerimiz vefat ettiğinde imamları bile aynıydı. Bu yazgı bizi birleştirdi ve ölüme kadar da ayrılmadık. Ayrılık dedikoduları saçmasapan dedikodulardı. İşte şimdi ayrıldık, sevinenler kına yakabilir.'