birgün

13° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 01.05.2021 12:00

1 Mayıs’ta müzisyenler için konser

Solfasol Müzikal Dayanışma, dayanışma konserlerini sürdürüyor. Pandemide yoksulluk krizi içine giren müzisyenlere “online konserler” ile destek verilecek.

1 Mayıs’ta müzisyenler için konser

Pandemi döneminde derin bir yoksulluk krizinin içine giren, enstrümanlarını satmak zorunda kalan ve intihar haberleri ile gündeme gelen müzisyenlere, “online konser” ile destek verilecek.

Solfasol Müzikal Dayanışma, pandeminin ilk başladığı günden bugüne kadar 75’i aşkın konserde 250’ye yakın müzisyene destek sundu. Geçen ayı da yine bir konserle geçiren Müzikal Dayanışma, bu konserlerini sürdürüyor.

1 Mayıs’ta da desteğini devam ettiren Solfasol, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Bu yıl 1 Mayıs’ta meydanlara inmeye izin yok, öyleyse her yeri 1 Mayıs meydanına çeviriyoruz! Evlerimizde kuracağımız çevrimiçi1 Mayıs meydanında müzikal dayanışmaya Tayfa Bandista omuz veriyor. Herkesi, Solfasol Müzikal Dayanışma için bilet alarak desteklemeye çağırıyoruz.

Konsere ilişkin detaylar şöyle:

1 Mayıs Cumartesi

Saat: 14.00

Konseri buradan canlı izleyebilirsiniz.

BİLET ALMAK İÇİN:

1 BİLET: 10TL - http://iyzi.link/AFxcMQ

2 BİLET: 20TL - http://iyzi.link/AFxkCw

5 BİLET: 50TL - http://iyzi.link/AFxkEA

10 BİLET: 100TL http://iyzi.link/AFxkFQ

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol