birgün

9° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 24.02.2021 21:32

10. Sarıyer Tiyatro Şenliği çevrimiçi başlıyor

Bu yıl 10'uncusu düzenlenen Sarıyer Tiyatro Şenliği, koronavirüs salgını nedeniyle çevrimiçi yapılacak.

10. Sarıyer Tiyatro Şenliği çevrimiçi başlıyor

Sarıyer Tiyatro şenliği 27 Şubat'ta başlıyor. 27 Mart Cumartesi günü sona erecek olan festival bu yıl koronavirüs salgını nedeniyle çevrimiçi yapılacak.

Sarıyer Belediyesi TiyatrOda Şenliği bu yıl perdelerini 10. kez açıyor. 27 Şubat’ta başlayacak 8 farklı oyundan oluşan şenlik "Dünya Tiyatro Günü" olan 27 Mart Cumartesi günü sona erecek.

İzleyicileri her yıl kültür merkezlerinde bir araya getiren şenlik, pandemi nedeniyle bu yıl çevrimiçi evlere konuk olacak. Sarıyer Belediyesi düzenlediği şenlik ile 27 Mart 2021 tarihine kadar her Çarşamba ve Cumartesi günü saat 21.00 – 01.00 arasında bütün izleyicileri Sarıyer TV YouTube kanalına bekliyor.

27 Şubat’ta Adam Long & Daniel Singer & Jess Winfield’ın "Döktür Bi Şekspir" oyunu ile başlayacak olan şenlik; "Nereye Gitti Bütün Çiçekler", "Celile", "Sevmekten Öldü Desinler", "Değirmen", "Kapıların Dışında", "Artık Bir Davan Var", "Macbeth / İki Kişilik Kabus" oyunuyla son bulacak.

Program için tıklayın.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol