birgün

18° AÇIK

GÜNCEL 21.09.2021 15:58

12 yaşındaki çocuğa cinsel istismarda bulunmakla suçlanan erkek tutuklandı

Denizli'de 12 yaşındaki erkek çocuğa 3 yıl boyunca cinsel istismarda bulunmakla suçlanan 77 yaşındaki Remzi Eğitmenoğlu isimli erkek tutuklandı.

12 yaşındaki çocuğa cinsel istismarda bulunmakla suçlanan erkek tutuklandı

Denizli'nin Acıpayam ilçesinde 12 yaşındaki C.K. adlı erkek çocuğa 3 yıl boyunca cinsel istismarda bulunmakla suçlanan 77 yaşındaki Remzi Eğitmenoğlu tutuklandı.

Acıpayam ilçesi Hisar Mahallesi'nde yaşayan C.K.'nın annesi, 16 Eylül'de banyo yaptırdığı sırada oğlunun cinsel istismara maruz bırakıldığını fark etti. Anne jandarmaya giderek şikayetçi oldu.

Jandarma ekipleri, pedagog eşliğinde C.K.'nin ifadesine başvurdu.

C.K., ifadesinde Remzi Eğitmenoğlu'nun para vererek kendisini kandırdığını ve 3 yıldır cinsel istismarda bulunduğunu söyledi.

Şikayet üzerine Eğitmenoğlu gözaltına alındı. Jandarmadaki sorgusunda suçlamaları reddeden Eğitmenoğlu, sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol