birgün

21° AÇIK

GÜNCEL 12.04.2021 00:11

‘128 milyar dolar nerede’ afişleri Aydın'da da toplatıldı

CHP’nin '128 milyar dolar nerede' afişleri Bursa Mudanya'nın ardından Aydın'ın Kuşadası ve Söke ilçelerinde de toplatıldı.

‘128 milyar dolar nerede’ afişleri Aydın'da da toplatıldı

CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Aydın Söke ve Kuşadası'nda CHP il örgütünün astığı "128 milyar dolar nerede" afişlerinin toplantıldığını duyurdu. Bülbül, “CHP Aydın İl Başkanlığımızın ‘128 Milyar Dolar Nerede?’ afişleri Kuşadası ve Söke'de ‘Cumhurbaşkanına hakaret' gerekçesiyle toplatılıyor! Vatandaşın gerçekleri öğrenmesini engelleyemezsiniz. 128 milyar doların hesabını vereceksiniz! Biz sormaya devam edeceğiz

CHP’li Bülbül, "Yarattığınız Saray rejiminin yargısıyla halkın gerçekleri öğrenmesinin önüne geçemeyeceksiniz. Esnafın, çiftçinin, emeklinin, işçinin, memurun, işsizin, yoksulun, yetimin hakkını sormaya devam edeceğiz; Neden şeffaf değilsiniz? Neden hesap verilebilir yönetimden çekiniyorsunuz? Kime, ne zaman, ne kadar, nasıl bir ihale yapıldı? Bu #128MilyarDolarNerede? Hesap verin!” ifadelerini kullandı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol