birgün

18° PARÇALI AZ BULUTLU

GÜNCEL 21.09.2020 13:17

13 gündür kayıp olan kadının öldürüldüğü ortaya çıktı

Antalya’da 13 gündür kayıp olan 30 yaşındaki Duygu Çelikten’in cansız bedeni, ormanlık alanda toprağa gömülü şekilde bulundu. Çelikten'in bedeninde çok sayıda bıçak darbesinin bulunduğu öğrenildi.

13 gündür kayıp olan kadının öldürüldüğü ortaya çıktı

Antalya Muratpaşa’da yaşayan 30 yaşındaki Duygu Çelikten, 13 gün önce evinden dışarıya fatura yatırmak için çıktı.

İHA’da yer alan habere göre, Doğu Garajı bölgesine gelen Çelikten’i iddiaya göre komşusu V.Ü, annesinin hastanede olduğunu söyleyerek araca binmesine ikna etti ve ikili ortadan kayboldu.

Çelikten’in telefonunun kapalı olması ve akşam eve gelmemesi üzerine yakınları polise kayıp ihbarında bulundu. İhbarın ardından Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği inceleme başlattı.

ARAMALAR KEPEZ’DE YOĞUNLAŞTI

Cinayet Büro Amirliği ekipleri yaptıkları inceleme sonucu Kepez ilçesi Varsak bölgesinde aramalarını yoğunlaştırdı.

Ekipler Çelikten’in cansız bedenini çeşitli yerlerdeki kazı çalışmalarının ardından ulaştı. Çelikten’in cenazesi, üzeri toprak ve taşla kapatılmış şekilde bulundu. Genç kadının vücudunda çok sayıda bıçak darbesi olduğu belirtildi.

Duygu Çelikten’in 2 çocuk annesi olduğu öğrenildi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız