birgün

27° AÇIK

14 yaşındaki çocuk annesini tabancayla vurarak yaraladı

Zonguldak'ta, psikolojik tedavi gördüğü belirtilen İ.C. (14) adlı kız çocuğu, annesi S.C'yi tabancayla sırtından ateş ederek yaraladı.

GÜNCEL 16.05.2022 15:55
14 yaşındaki çocuk annesini tabancayla vurarak yaraladı
Abone Ol google-news

Zonguldak'ta psikolojik sorunları olduğu ve bu nedenle tedavi gördüğü belirtilen 14 yaşında İ.C. isimli kız çocuğu 39 yaşındaki annesi S.C'yi tabancayla vurarak yaraladı.

Öğle saatlerinde, Çaycuma ilçesinde meydana gelen olaya göre, İ.C. adlı kız, evde bulunan, dedesine ait tabancayı alıp ateşleyerek annesi S.C'yi sırtından vurdu.

İhbar üzerine adrese gelen sağlık ekibi, S.C'ye ilk müdahalede bulundu. Ambulansla Çaycuma Devlet Hastanesi'ne kaldırılan S.C, tedaviye alındı.

İ.C, polis merkezine götürülürken, soruşturma başlatıldı.

(DHA)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol