birgün

19° PARÇALI BULUTLU

15 yaşındaki çocuk, annesine silah çeken babasını öldürdü

Ankara'da 15 yaşındaki Mustafa Ü., adlı çocuk, annesine silah çeken babasını silahla vurarak öldürdü

GÜNCEL 08.02.2020 19:52
15 yaşındaki çocuk, annesine silah çeken babasını öldürdü
Abone Ol google-news

Ankara'nın Altındağ ilçesinde yaşayan 15 yaşındaki Mustafa Ü., annesine silah çeken babası Hakan Ü.'nün elindeki tabancayı kaptı. Mustafa Ü. aynı silahla babasını başından vurarak öldürdü.​

Edinilen bilgilere göre, Hakan Ü., ile evli olduğu kadın S.Ü.'ye tabanca çekerek öldürmek istedi. Bu sırada araya giren oğulları Mustafa Ü. tabancayı babasının elinden aldı. Mustafa Ü., Hakan Ü.'yü başından vurdu. Hakan Ü., kanlar içinde yere yığılırken, silah sesini duyan komşuları polise haber verdi. Gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde Hakan Ü.'nün hayatını kaybettiği belirlendi.

Hakan Ü.'nün sürekli S.Ü., ve Mustafa Ü.'ye şiddet uyguladığı kaydedildi.

GÖZALTINA ALINDI

Olaydan sonra polis ekipleri tarafından gözaltına alınan Mustafa Ü.'nün ise çocuk şube müdürlüğünde sorgusu sürüyor. Bu arada anne Sevda Ü. de olayla ilgili ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.

DHA

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol