birgün

28° AÇIK

17 yaşındaki Gamze Sakallıoğlu'nun ölümü: Anne ve baba adliyeye sevk edildi

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yatağında ölü bulunan 17 yaşındaki Gamze Sakallıoğlu'nun anne ve babası, adliyeye sevk edildi. Otopsi raporunda Sakallıoğlu'nun boyun kemiğinin kırıldığı tespit edildi.

GÜNCEL 26.01.2022 14:35
17 yaşındaki Gamze Sakallıoğlu'nun ölümü: Anne ve baba adliyeye sevk edildi
Abone Ol google-news

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yatağında ölü bulunan ve otopsi raporunda boyun kemiğinin kırıldığı tespit edilen 17 yaşındaki Gamze Sakallıoğlu ile ilgili soruşturmada anne ve babası gözaltına alındı. İfade verme işlemleri sonrası anne T.S. ve baba M.H.S., Bodrum Adliyesi'ne sevk edildi.

Önceki gün Mazı Mahallesi Çocuk Mezarlığı mevkiinde ailesi ile birlikte yaşayan 17 yaşındaki Gamze Sakallıoğlu, annesi tarafından yatağında hareketsiz halde bulundu. Yardım istenmesi üzerine sağlık ekipleri olay yerine sevk edildi. Yapılan incelemede genç kızın yaşamını yitirdiği tespit edildi.

ANNE VE BABA ADLİ TIP RAPORUNUN ARDINDAN GÖZALTINA ALINDI

Olay yerine gelen jandarma ekipleri konuyu araştırmaya başladı. Gamze’nin kesin ölüm nedenin belirlenmesi için Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Yapılan incelemede Gamze’nin boynu kırılarak öldüğü tespit edildi.

Raporun çıkmasının ardından jandarma ekipleri harekete geçerek Gamze’nin ölümüyle ilgili anne T.S ve baba M.H.S. gözaltına aldı. Anne ve babanın ifade işlemlerinin ardından Bodrum adliyesine sevk edildi.

Öte yandan, Gamze'nin cansız bedeninin hala Bodrum Belediyesi Cenaze Hizmetleri Birimi'nde olduğunu, henüz yakınları tarafından alınmadığı öğrenildi.

İHA

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol