birgün

13° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 31.03.2020 11:16

2 kadını darp eden Yusuf Harputlu'ya hapis cezası

2 kadını darp eden Yusuf Harputlu'ya hapis cezası

Mağaza çalışanı iki kadını darp eden türkücü Yusuf Harputlu, 9 ay hapis cezasına çarptırıldı. Harputlu, geçen yıllarda da 'Kasten yaralama' suçundan hapis cezasına çarptırılmıştı. Bu nedenle Harputlu’nun 5 yıl içinde başka suç işlediği için cezası ertelenmedi.

Harputlu’nun bir mağazada iki akdını darp ettiği kamuoyuna yansımıştı. Gazetelerde yer alan haberlerin ardından türkücü, dayak atan kişinin kendisi değil, kuzeni olduğunu söyleyerek, "Kuzenim Serdar bana çok benziyor. Haberi şimdi gördüm, olayı amcamdan duydum. O semte hiç gitmedim, dediğiniz AVM'yi bilmiyorum" iddiasında bulunmuştu.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız