birgün

25° PARÇALI AZ BULUTLU

20 gündür aranan 17 yaşındaki Fatih'in cansız bedeni inşaatta bulundu

Kağıthane’de kaybolan ve 20 gündür aranan17 yaşındaki Fatih Savaş, Şişli’de inşaat boşluğunda ölü olarak bulundu. Polis, olayın düşme mi yoksa cinayet mi olduğunu araştırıyor.

GÜNCEL 04.03.2022 13:36
20 gündür aranan 17 yaşındaki Fatih'in cansız bedeni inşaatta bulundu
Abone Ol google-news

Kağıthane Gültepe’den yirmi gün önce ailesinin kayıp başvurusu yaptığı 17 yaşındaki Fatih Savaş, bu sabah saatlerinde Şişli Galata Deresi Caddesi'nde inşaat halindeki binanın apartman boşluğunda ölü olarak bulundu.

Bina boşluğunda su içinde cansız beden olduğu ihbarını alan polis ekipleri hızla olay yerine gitti. Ekipler, suyu tahliye etmesi için İSKİ ekiplerine haber verildi. İSKİ ekipleri suyu tahliye etti. Suyun içindeki cansız beden çıkarıldı.

Yirmi gündür kayıp olan Fatih Savaş için ailesi bir TV programına katılarak çocuklarını aramıştı. Kendisinden haber alınamayan Savaş’ı arama çalışmaları sürüyordu.

Olay yeri inceleme ekipleri ve Cumhuriyet Savcısı’nın incelemelerinin ardından Fatih'in cansız bedeni, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

(DHA)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol