birgün

27° PARÇALI AZ BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 04.12.2019 11:59

20 sanatçı akademisyen bir sergide buluştu

20 sanatçı akademisyen bir sergide buluştu

İstanbul Okan Üniversitesi’nin 20. yılı etkinlikleri kapsamında gerçekleşen 20 akademisyen sanatçının bir araya geldiği Durdurulamaz Ayrıntılar Sergisi 3 Aralık’ta kapılarını sanatseverlere açtı.

17 Aralık’a kadar görülebilecek sergi, Okan Üniversitesi Tuzla Kampüsü Bekir Okan Sanat, Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor.

Sergi; resim, seramik, fotoğraf, tekstil gibi alanlarda, farklı malzemelerle üretim yapan birçok genç sanatçının doğadaki ayrıntılar üzerinden insan tahribatının izlerini sürdüğü ortak bir noktada buluşuyor. Sergide, İstanbul Okan Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Mimar Sinan Üniversitesi, Işık Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Sakarya Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi ve Akdeniz Üniversitesi’nden yirmi akademisyenin çalışmaları bulunuyor.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız