birgün

19° AÇIK

2021'in 'en popüler haber siteleri' açıklandı: BirGün zirvede!

Dijital tüketici araştırmaları yapan Adba Analytics’in hazırladığı rapora göre BirGün, 2021 yılının internet ortamında en fazla konuşulan haber sitesi oldu.

MEDYA 28.01.2022 17:48
2021'in 'en popüler haber siteleri' açıklandı: BirGün zirvede!
Abone Ol google-news

Dijital ortamdaki tüketici davranışlarına ilişkin araştırmalar hazırlayan Adba Analytics, “2021’in En Popülerleri” başlıklı araştırmasını kamuoyuyla paylaştı.

1 Ocak 2021-20 Aralık 2021 tarihleri arasında Twitter, haberler, forumlar, sözlükler, bloglar ve çeşitli kaynaklardaki içerikler baz alınarak yapılan araştırmada, 2021 yılının ‘en fazla konuşulan’ haber siteleri de sıralandı.

Buna göre, 2021 yılının en fazla konuşan haber sitesi BirGün oldu. Gazetemizin dijital ortamda konuşulma sayısı 3.3 milyona erişti.

BirGün’ü Pusholder, T24, Cumhuriyet ve Sözcü takip etti.

Araştırmanın tamamına burayı tıklayarak erişebilirsiniz.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol