birgün

21° PARÇALI AZ BULUTLU

'21. Yüzyıl İçin Planlama' konferansları sürüyor

21. Yüzyıl İçin Planlama 2018 Güz Konferansları devam ediyor. Konferansta hafta sonu Kaya Güvenç “Toplum İçin Bilim ve Teknoloji” başlıklı bir konuşma yapacak

GÜNCEL 13.11.2018 12:01
'21. Yüzyıl İçin Planlama' konferansları sürüyor
Abone Ol google-news

BirGün/Ankara

Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı’nın katkılarıyla düzenlenen “21. Yüzyıl İçin Planlama 2018 Güz Konferansları” kapsamında Kaya Güvenç, “Toplum İçin Bilim ve Teknoloji: Tartışma Notları” başlıklı bir konferans verecek.

Kurultayın yaratıcı önderlerinden Aykut Göker'in yaşamını yitirişinin ikinci yıldönümü anısına düzenlenen etkinlik 17 Kasım’da saat 14.30’da Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı Toplantı Salonu’nda yapılacak.
22 Aralık’a kadar sürecek olan 21. Yüzyıl İçin Planlama 2018 Güz Konferansları’nda iş gücü, istihdam, kamu yönetimi, kriz gibi bir çok konu tartışmaya açılacak.

21-yuzyil-icin-planlama-konferanslari-suruyor-530400-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun