birgün

20° PARÇALI AZ BULUTLU

GÜNCEL 13.11.2018 12:01

'21. Yüzyıl İçin Planlama' konferansları sürüyor

21. Yüzyıl İçin Planlama 2018 Güz Konferansları devam ediyor. Konferansta hafta sonu Kaya Güvenç “Toplum İçin Bilim ve Teknoloji” başlıklı bir konuşma yapacak

'21. Yüzyıl İçin Planlama' konferansları sürüyor

BirGün/Ankara

Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı’nın katkılarıyla düzenlenen “21. Yüzyıl İçin Planlama 2018 Güz Konferansları” kapsamında Kaya Güvenç, “Toplum İçin Bilim ve Teknoloji: Tartışma Notları” başlıklı bir konferans verecek.

Kurultayın yaratıcı önderlerinden Aykut Göker'in yaşamını yitirişinin ikinci yıldönümü anısına düzenlenen etkinlik 17 Kasım’da saat 14.30’da Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı Toplantı Salonu’nda yapılacak.
22 Aralık’a kadar sürecek olan 21. Yüzyıl İçin Planlama 2018 Güz Konferansları’nda iş gücü, istihdam, kamu yönetimi, kriz gibi bir çok konu tartışmaya açılacak.

21-yuzyil-icin-planlama-konferanslari-suruyor-530400-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız