birgün

1° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 30.11.2021 17:49

23 yaşındaki kayıp astsubayın cansız bedeni bulundu

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde iki gün önce kaybolan genç uzman çavuşun cansız bedeni denizden çıktı.

23 yaşındaki kayıp astsubayın cansız bedeni bulundu

Balıkesir'de iki gündür kendisinden haber alınamayan 23 yaşındaki Astsubay Nuri U.'nun cansız bedeni denizde bulundu.

Bandırma'da arkadaşları tarafından sosyal medyada kayıp ilanı verilen genç Nuri U.'dan iki gündür haber alınamadı. Bugün saat 15.00 sularında kırmızı menderekte balık tutmaya giden balıkçılar tarafından bir ceset görüldü.

Balık tutan vatandaşların ihbarı ile olay yerine polis ekipleri ile sahil güvenlik ekipleri geldi. Daha sonra denizdeki erkek cesedi dalgıçlar tarafından sahil güvenlik botuna çıkarıldı.

Yapılan incelemede cesedin Bandırma’da iki gündür arkadaşları tarafından kayıp ilanı ile aranan Nuri U.'ya ait olduğu tespit edildi.

Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna götürülen Nuri U.'nun cenazesinin kesin ölüm sebebinin araştırılması için Adli Tıp Kurumuna gönderileceği ve olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

(İHA)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol